KLUB AMATÉROV – KAVEČKO

Užite si zábavu a spoznajte nových ľudí v príjemnom a diskrétnom prostredí

Každý návštevník bude pri príchode oboznámený s priestormi klubu. Obdrží kľúč od skrinky, kde budú k dispozícií uteráky. V prípade nocľažníkov obdržia kľúč od izby.

Aké oblečenie si vziať na seba?

Príďte v tom, v čom sa cítite príjemne a pohodlne. Niektorí hostia sa po vstupe do šatne prezlečú do niečoho zvodného a príťažlivého, ale nie je to pravidlo. Takže nebojte sa vziať si so sebou nejaké erotické prádielko. Ostatní to určite ocenia.

Snažili sme sa tento klub vytvoriť na úrovni,  aby sme navodili príjemnú atmosféru. Radi Vás privítame a veríme, že budete spokojní. Tak isto je aj možnosť zájsť na termálne kúpalisko, ktoré sa od nás nachádza cca 10 minút autom.

Do objektu je ZAKÁZANÉ vnášať a konzumovať vlastný alkohol, omamné alebo psychotropné látky a zbrane akéhokoľvek druhu!

Tešíme sa na Vašu účasť a radi oceníme Vaše pozitívne, alebo negatívne ohlasy. Bude nás to posúvať dopredu k Vašej spokojnosti.

Ház adotságai

500 m2 lakóterületen öltöző, zuhanyzó, éjjeli bár kandallóval, külön étkező, emeleten minden igényt kielégítő légkondicionált pihenőhely tévével, biliárdal található. Kondozott kert kertizuhanyzóval és jacizzival áll rendelkezésetekre pihenésre, játékokra… Messziről jöttök? Semmi gond, néhány szobát kínálunk ahol nyugottan kialusszátok magatokat. Klub saját parkolóval rendelkezik

Találkozó

Minden hétvégén különböző találkozót szervezünk ahoj kellemes szórakozás, ismerkedés és szexuális élmény vár mindenkit. Csak nézni szeretnétek ? Vagy beakartok kapcsolódni és valami újjat átélni ? Ez csak rajtatok múlik. Itt nem csak színesíteni vagy kiteljesíteni fogjátok szexuális életiteket de új barátokat is találtok

Zaregistrujte sa už dnes na www.amateri.sk a každý nový člen získa alko drinky po celú noc grátis!

Máte záujem o bližšie informácie ?

Copyright © 2016 , tvorba web stránok by Onweb , správa web servera proLabs s. r. o.