KLUB AMATÉROV – KAVEČKO

Užite si zábavu a spoznajte nových ľudí v príjemnom a diskrétnom prostredí

Každý návštevník bude pri príchode oboznámený s priestormi klubu. Obdrží kľúč od skrinky, kde budú k dispozícií uteráky. V prípade nocľažníkov obdržia kľúč od izby.

Aké oblečenie si vziať na seba?

Príďte v tom, v čom sa cítite príjemne a pohodlne. Niektorí hostia sa po vstupe do šatne prezlečú do niečoho zvodného a príťažlivého, ale nie je to pravidlo. Takže nebojte sa vziať si so sebou nejaké erotické prádielko. Ostatní to určite ocenia.

Snažili sme sa tento klub vytvoriť na úrovni,  aby sme navodili príjemnú atmosféru. Radi Vás privítame a veríme, že budete spokojní. Tak isto je aj možnosť zájsť na termálne kúpalisko, ktoré sa od nás nachádza cca 10 minút autom.

Do objektu je ZAKÁZANÉ vnášať a konzumovať vlastný alkohol, omamné alebo psychotropné látky a zbrane akéhokoľvek druhu!

Tešíme sa na Vašu účasť a radi oceníme Vaše pozitívne, alebo negatívne ohlasy. Bude nás to posúvať dopredu k Vašej spokojnosti.

Klub Amatérov

Obytná plocha 500 m2, kde sa nachádzajú šatne, sprchy, sociálne zariadenia, nočný bar s krbom, samostatná jedáleň, niekoľko izieb na prenocovanie, z ktorých časť je klimatizovaná, na poschodí sa nachádza klimatizovaná oddychová zóna pre neviazanú zábavu so sedením, plazma TV a biliardom. Tiež sa tu nachádza terasa pre príjemné posedenie. Vonku sa nachádza terasa pre nočné diskoradovánky o rozlohe 100 m2 s veľkým barom a tanečným parketom, záhradná sprcha, bazén, veľká trávnatá plocha s možnosťou relaxu a hier pri oddychu. Viac…

Párty Amatérov

Pri vyslovení slova párty sa každému väčšinou vybaví popíjanie alkoholu. Tu to nie je až tak pravda. Je to hlavne o zábave, príjemnom posedení, či spoznávaní nových ľudí, ale aj o zažití nevšedných sexuálnych zážitkov. Pri týchto neviazaných akciách sa môžete pozerať, alebo sa pridať a zažiť niečo nové, nepoznané. To, s kým si chcete tieto chvíľky vychutnávať, je len a len na Vás. Nájdete nielen korenie Vášho sexuálneho života, ale aj nových priateľov.

Zaregistrujte sa už dnes na www.amateri.sk a každý nový člen získa alko drinky po celú noc grátis!

Máte záujem o bližšie informácie ? Telefonicky 0905 810 119 Charlie a Aďka

Copyright © 2016 ,